Kim jesteśmy?

Konkurs Fantasy Top Football został stworzony przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w grach menedżerskich typu Fantasy. Wychowani na gazetowych kuponach, przeżyliśmy wszystkie internetowe etapy ewolucji polskiego rynku „piłkarzyków”. Grając, obserwując i doświadczając, a nawet wygrywając, zebraliśmy w końcu pulę pomysłów, którą postanowiliśmy przekuć w rzeczywistość własnymi rękami. Tak narodziła się gra, którą, mamy nadzieję, wszyscy polubicie!

Historia Fantasy Piłkarzyków

Projekt Fantasy Top Football zadebiutował podczas rozgrywek Euro 2016 pod nazwą Fantasy Piłkarzyki EURO. W ciągu pierwszych 10 dni gracze założyli blisko 3000 drużyn, a w trakcie całego turnieju zbudowano 28 951 punktujących składów! W szczytowym okresie konkursu strona miała ponad 150 tysięcy wyświetleń dziennie!

Pozytywne opinie na temat rozgrywki zmobilizowały nas do jeszcze cięższej pracy na rzecz rozwoju projektu. W związku z tym, w sierpniu 2016, wystartowaliśmy w nowej odsłonie i w niespotykanej dotąd formule dla polskich gier Fantasy, gdzie wybierało się do jednej drużyny piłkarzy z ligi angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej oraz polskiej!

Nie zabrakło nas również w czerwcu 2017 roku, gdy w Polsce odbywały się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do lat 21. Z tej okazji nasz serwis gościł menedżerów z całego świata, zyskując uznanie w oczach wymagającego grona fanów Fantasy Premier League. To był znak, że kolejna edycja jest tylko kwestią czasu. W ten oto sposób, po kilku tygodniach wytężonej pracy, uruchamiamy Fantasy Top Football i zapraszamy do wspólnej, międzynarodowej zabawy!

Kim jesteśmy formalnie?

Firma WELL TOMEK jest jedynym pomysłodawcą, wykonawcą, właścicielem i administratorem serwisu Fantasy Piłkarzyki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szczegóły: firma WELL TOMEK Cłapa Tomasz, z siedzibą w Sieradzu, przy ul. Władysława Łokietka 15/25, posiadająca numer REGON 364381282 i numer identyfikacji podatkowej NIP 8272274483. Bezpośredni kontakt e-mailowy z firmą: welltomek@gmail.com.