Fantasy Piłkarzyki Oferta dla firm

Uwolnij potencjał swojego serwisu grą Fantasy!

Prowadzisz piłkarski portal internetowy? Chciałbyś zwiększyć zainteresowanie swoich odbiorców konkretnymi rozgrywkami piłkarskimi lub meczami? Dostarczyć im dodatkowych emocji, a dzięki temu zdynamizować ruch na swojej platformie internetowej?

Możemy Ci w tym pomóc poprzez Fantasy Top Football!

Na podstawie naszego silnika gry, na którym bawiliśmy się już w Fantasy Euro 2016, Fantasy Piłkarzyki (wybrane mecze czołowych lig piłkarskich i europejskich pucharów), Fantasy Euro U21, czy - obecnie Fantasy Top Football, jesteśmy w stanie poprowadzić dowolną rozgrywkę typu Fantasy Football!

Może rozwijasz projekt, w którym królować będzie określona liga? Albo określone rozgrywki piłkarskie? Albo nawet jeden klub piłkarski! A może jesteś właścicielem medium sportowego i chciałbyś „nakręcić” widzów na wybrane mecze? Dla nas takie Fantasy to pestka!

Jesteśmy w stanie zorganizować wybrane Fantasy od A do Z – począwszy od administracji strony internetowej, przez przygotowanie graficzne, poprowadzenie rozgrywki, wsparcie techniczne, po promocję w mediach społecznościowych. Nasze doświadczenie w prowadzeniu gier Fantasy możesz poznać w zakładce O nas.

Zainteresowany wprowadzeniem swojej piłkarskiej platformy na kolejny poziom? Skontaktuj się z nami!

Stworzenie dynamicznego i intuicyjnego piłkarskiego managera było naszym wieloletnim marzeniem. Gra „Fantasy Top Football” zrodziła się z uporu i konsekwencji. Ale najważniejsza była pasja – pasja do piłki nożnej, którą chcemy zarażać na jeszcze szerszą skalę!

Tomasz Cłapa, gracz z kilkunastoletnim doświadczeniem, autor Fantasy Top Football.